امکانات پروژه تجاری ، تفریحی و گردشگری فدک مال

۱.دسترسی به دو طبقه پارکینگ مسقف ؛ پارکینگ های پروژه فدک مال از امکاناتی  همچون مجموعه اصفهان سیتی سنتر و شهرک سلامت برخوردار می باشند : در این پروژه نیز همانند دیگر مجموعه های شرکت پرستیژلند تلاش شده تا با افزایش تعداد لابی های ورودی دسترسی سریع برای ورود به قسمت های مختلف در طبقات مجموعه فراهم و شرایط مطلوب و ایده آلی در پارکینگ ها برای استفاده مراجعه کنندگان ایجاد گردد.

۲.هایپراستار ، بانک ، رستوران ها ، کافی شاپ های متعدد و فروشگاه های عرضه کالاهای داخلی و خارجی از جمله امکانات این مجموعه در طبقه همکف محسوب می گردد.

۳.ایجاد شهربازی های سرپوشیده در مجموعه های تجاری مطابق با آخرین تجهیزات و استانداردهای بین المللی از نیازهای اصلی در یک مجموعه تجاری و تفریحی است.در پروژه فدک مال این مهم در طبقه اول پیش بینی شده است.

۴.گالری هنری ، سینما ، دانشگاه و کلینیک کایروپراکتیک و تندرستی از جمله فضاهای فرهنگی ، آموزشی و درمانی مجموعه فدک مال هستند که در طبقه دوم ایجاد می گردند. در قسمت جنوبی این طبقه نیز ، ساخت فودکورت مجموعه پیش بینی شده است.

۵.در طبقه سه تا شش در بلوکD پروژه فدک مال ، مجموعه دفاتر اداری با هدف ایجاد یک مجموعه متمرکز اداری از شرکت های داخلی و بین المللی ایجاد می گردد. این قسمت از پروژه به طور قطع پاسخگوی نیازهای این منطقه از شهر در خصوص کمبود فضاهای اداری مدرن خواهد بود.